Bu internet sitesine (kısaca SİTE olarak anılacaktır) girmeniz ve/veya SİTE’deki herhangi bir bilgiyi herhangi bir şekilde kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.
SİTE’ye girilmesi, SİTE’nin ve/veya SİTE’deki herhangi bir/birkaç bilginin/lerin ve/veya verinin/lerin herhangi bir amaç ve sebple kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ilgili mevzuata aykırılık ve/veya başkaca sebeplerle doğabilecek doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir zarardan Mega Tasarım, (kısaca tümü ile birlikte SİTE olarak anılacaktır) sorumlu değildirler.

Mega Tasarım SİTE’de ve uzantısında mevcut her türlü ürün, hizmet, SİTE’yi kullanma koşulları ile SİTE’de sunulan bilgileri önceden bir ihtara ve ihbara gerek olmaksızın değiştirme, SİTE’yi yeniden düzenleme, yayını durdurma ve başkaca her türlü haklarını saklı tutar. Düzenlemeler, değişiklikler SİTE’de yayım anında yürürlüğe girer. SİTE’nin kullanımı ve/veya SİTE’ye giriş ile bu düzenlemeler, değişiklikler kullanıcılar tarafından kabul edilmiş sayılır.
Mega Tasarım, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal ve/veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

SİTE Mega Tasarım’nin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Mega Tasarım, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir. Mega Tasarım, kendi sitesinde açıkça belirtmediği hiçbir uzantıdan sorumlu değildir.

Mega Tasarım SİTE’nin genel görünüm ve dizaynı ile SİTE’deki tüm bilgi, resim, satışa sunulan ürün - hizmet, Mega Tasarım markası ve diğer markalar, www.megatasarim.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi ve/veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. SİTE’de bulunan hiçbir materyal; önceden yazılı olarak izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz, en geniş manada yasal düzenlemelerin ve uygulamaların hak sahibinin iznini gerektirdiği hiçbir işleme tabi tutulamaz. SİTE’nin bütünü ve/veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Burada sayılan ve Mega Tasarım aleyhine sayılmayan aksine tüm işlem ve eylemler, en geniş manada hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Mega Tasarım’nin burada açıkça sayılmayan, belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Mega Tasarım, dilediği zaman bu Yasal Uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini haizdir. Kullanıcılarına SİTE’ye her girişlerinde Yasal Uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

İletişim

  • [email protected]
    0258 24 11 999
    Gültepe Mah. Alparslan T. Bulvarı No:5
    Albayrak Meydanı Merkezefendi / DENİZLİ

Takip Eder Misin?