İNTERNET REKLAMCILIĞI
İNTERNET REKLAMCILIĞI
Google Adwords Reklamları, yeni adıyla Google Ads, sizin dünyaya açılan pencerenizdir. Organik sonuçlar arasında yer alamıyorsanız, hızlı ve etkin bir çözümdür.

Google reklamları ile bir kaç dakika içerisinde web sitenizi, işletmenizi Google aramalarında 1.sıraya taşıyabilirsiniz. Üstelik kesinlikle gösterimlerden ücret ödemezsiniz, Google reklamları yalnızca tıklamalardan sizden ücret alacak.
Sosyal Medyada Reklam; Herkes facebook ve instagram üzerinde işletmesinin reklamını yayınlayabilir. Bu işlem ilk bakışta basittir. Ancak...

....Maalesef gerekli hedefleme ve optimizasyonlar yapılmadığında 10 TL karşılığında 100 kişiye erişme imkanınız varken, yanlış kitleye ulaşır hatta 10 TL karşılığında belki sadece 10 kişiye erişirsiniz. Reklamların optimize edilmesi, reklamlardan verim almanızı sağlar. Biz bunu yapıyoruz.
Google Alışveriş Reklamları

Google reklamları size pek çok farklı seçenek sunar. Ancak bunların en önemlisi Google Alışveriş Reklamlarıdır. Kargolanabilir bir ürün ya da bir hizmet satıyorsanız Google Alışveriş Reklamları tam size göre.

Birim maliyetleri doğru ayarlandığında Google Alışveriş Reklamları ile hergün satış yapabilir, potansiyel müşterilerinize daha kolay ulaşırsınız.

Google Alışveriş Reklamları konusunda size destek olmak ve satışlarınızı artırmak isteriz.
Denizli Google Reklamları     Denizli Facebook Reklamları     Denizli Instagramda Reklam Ver         Denizli Google Alışveriş Reklamları     web tasarım fiyatları     Denizli web tasarım firmaları
Bize Ulaşın
0258 24 11 999

Adres:
Gültepe Mah. Albayrak Bulvarı No:5
Albayrak Meydanı
Merkezefendi / DENİZLİ

E-Posta:
bilgi@megatasarim.com
                 
© 2006 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır. Mega Tasarım