Kurumsal
1998 yılında < images > kodu ile ekrana bir elma resmi koymayı başardığımızda çok sevinmiştik... İşte herşey bu mutlulukla başladı.

Kurumsal bir kimliğe ulaşmak için tam sekiz yıl gerekti. Teknolojiye hakim olup, insanlara hak ettikleri hizmeti verebilme gücüne eriştiğimiz 2006 yılında Mega Tasarım adıyla Denizli ile buluştuk. Denizli başta olmak üzere her bölgeden bir çok noktada kurum ve kuruluşa talep ettiği web tasarım & kodlama hizmetlerini sunduk. Yalnızca web sitesi tasarımı, web kodlama hizmeti ve internet teknolojileri üzerine hizmet sunuyor olmamız yaptığımız işi en kusursuz şekilde yapmamıza olanak sağladı.

Son yıllarda "Amatör" kişilere ya da asıl faaliyet alanı "İnternet Teknolojileri" olmayan firmalara yaptırılmış web sitelerinin hızla profesyonel firmaların eline kaydığını ve firmaların web sitelerini "Profesyonel" web firmalarına teslim ettiğini görmek mutluluk verici.

Siz de yıllar sürecek bir birliktelikle internet dünyasında hak ettiğiniz kalitede Mega Tasarım uzmanlığı ile yer alabilirsiniz...

Vizyon: İnternet medyasında firmaları en kaliteli şekilde temsil etmek, gelişen teknolojileri firmamız bünyesine kazandırıp, çözüm ortaklarımızla en iyiyi oluşturmaktır.

Misyon: Müşterilerimize kaliteli hizmeti en uygun koşullarla sürekli olarak sunabilmektir.
Kalite Standartları
→ Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu en yeni teknolojileri sunmak,
→ Satış sonrası müşteri desteği ile sorunların en hızlı çözümünü sağlamak,
→ Serverlarımızda barındırılan web sitelerinin güvenliğini sağlamak,
→ Serverlarımızda barındırılan web sitelerine ömür boyu ücretsiz garanti sunmak,
→ 3. şahıslara hosting satışı gerçekleştirmeden, müşterilerimize ait sunucularda üst düzey hizmet sunmak,
→ Müşterilerimizin ihtiyaçlarını limitsiz karşılayabilmek,
→ Eğitim faaliyetlerine katılarak, personelimizi yetkilendirmek,
→ Alt yapımızda gerekli geliştirmeleri vakit kaybetmeden gerçekleştirmek.