Sosyal Medya Yönetimi
Ne Kazandırır?
Sosyal medya yaşamımızın içerisindeki yerini aldı. Akıllı cep telefonları ve tabletler ile her an yanımızda olan sosyal medya içerikleri, kurumsal firmalar için çok önemli bir hedefleme mecrası haline geldi.

Sosyal medya günümüzde anlık yaşam paylaşım platformları arasına girdi. Artık haber almak saniyelerle ifade ediliyor. Tek bir paylaşım bir kaç dakika içerisinde onbinlerce kişiye ulaşıyor. Bilgi günümüzde geçmişte hayal edilenden çok daha hızlı paylaşılıyor.

Peki siz ve firmanız bu dev bilgi kaynağında nasıl yer alacaksınız? Sosyal medya yönetimi ile firmanız sosyal medyada nasıl temsil edilecek? Firmanızla ilgili bilgiler, haberler ve kampanyalar dakikalar içerisinde tüm üyelerinize ve takipçilerinize ulaşabilecek. Bu paylaşım denizinde siz de yer alacak ve marka bilinirliliğinizi uzman ellerde en uygun koşullarda satın alacaksınız.

Hangi Sosyal Medya Platformlarında Görev Alıyoruz?
Facebook - Twitter - Instagram

Temel olarak milyarlarca kullanıcısı bulunan bu 3 platform üzerinde çalışmalarımızı yoğunlaştırdık. Ancak dilerseniz farklı sosyal medya platformlarında da yönetim hizmeti satın alabilirsiniz.

Paylaşımları Kim Hazırlıyor?
Grafikerlerimiz size özel tasarım yapıyor.

Bize geçeceğiniz kampanya maillerinizi görsel grafiklere döküyor ve sosyal medya alanlarınızda paylaşıyoruz.

Kaç Paylaşım Yapılıyor?
İki farklı paketimiz var. Aylık ve yıllık abonelik.

Eğer aylık paket satın alırsanız, her ay her bir platform için 15 - 20 paylaşım yapılıyor. Bu sayılara sizin adınıza araştırma yapılarak belirli günlerde paylaşım yapılması dahil. Yıllık paket alırsanız yıl bazında belirli günler ve planlanmayan özel durumlarda kamu paylaşımları yapılıyor. Yıllık paylaşım ortalama 30 - 40 dolayında gerçekleşiyor.

Sosyal Medya Yönetim Fiyat Teklifi Alabilir Miyim?
Elbette. İsteklerinize uygun sosyal medya yönetim fiyat teklifini müşteri danışmanlarımızın rehberliğinde öğrenebilirsiniz.

Siz de sosyal medya yönetim hizmetinden faydalanmak istiyorsanız bize ulaşın.